PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5775}
7,0 1 004
oceny
7,0 10 1 1004
Gambit
powrót do forum filmu Gambit

Nie wiem jak wy, ale ja mam już dość tego, że TVP emituje dobre filmy po północy a gnioty po 20. Jakbym nawet dotrwał do tej godziny, nie mógłbym się delektować tym filmem. Niektórzy z Was mają magnetowidy (ja swój wyrzuciłem na śmietnik 4 lata temu), inni nagrywarki DVD. Wy sobie nagrywacie te filmy i all is ok. Nikt się Was nie czepia o to. Dlaczego więc ktoś miałby mieć do mnie pretensję, że ja sobie zassam film na torkach: http://ca.isohunt.com/download/44202297/Gambit+1966.torrent ???????? Co za... ech.

ocenił(a) film na 8
4god10

ale jaja. wyczekałem, zacząłem oglądać a ostatnie 30min. filmy TVP1 i TVP2 przestały nadawać - pojawił się "pasek" sygnały nadajnika i wsio. Na szczęście (już) mam ten film i zaraz dooglądam resztę:>

4god10

Niech to szlag ! No tak samo było w mojej kablówce !!
A skąd go masz już ?
Pozdro] :) m.

ocenił(a) film na 8
murjad

Masz linka w moim pierwszym poście.

ocenił(a) film na 8
murjad

tnij org/gambit - masz bezpośredni link tylko wstaw kropkę przed org

4god10

4god10...jestem troche tuman...powiadasz, że moge obejrzec ten film w polskiej wersji ?...hmmm :)
wstawiłam kropke, skopiowałam link... i sie otworzyło diużo różnych info na temat Gambit :), ale żeby film... pozdro

murjad

No, troche poczytałam na temat BitTorrent... he he - nie dla mnie , emerytki technologia :)
My to owszem, do iplexa... :))
Trudno. Może kiedys puszczą w tv , jak nie b ędzie zawieruchy :).Pozdro i dziekuje !
m.

ocenił(a) film na 8
murjad

http://images.imagehotel.net/s2vhua0gww.jpg - tu masz thumbs z tego filmu, jak wygląda jego jakość.

ocenił(a) film na 8
murjad

Pierwszy link na isohunt prowadzi do forum torrentowego. Aby sciagnac film z sieci bittorent musisz miec program taki, jak utorrent (polecam). Mozesz go pobrac za darmo ze strony utorrent.com - program posiada spolszczenie. Kiedy juz go zainstalujesz na hdd swego komputera, wtedy wchodzisz na link podany w mym pierwszym poscie i tam klikasz "Download torrent". Ściągnięty plik torrent importujesz do programu utorrent klikając na niego (lub opcja "otwórz za pomocą"). Alternatywnie podałem Ci drugi link z tnij org. Prowadzi on bezposrednio do pliku z filmem zahostowanym na serwerze MegaUpload com Aby pobrac z tamtad film na dysk i go sobie obejrzec, musisz odczekac 44 sekundy i kliknąć standardowe pobieranie. W zaleznosci od lacza i przepustowosci z serwera, sciagniesz film w 1,5h do kilku godzin. Potem, aby go odtworzyc, wystarczy, ze bedziesz miala zainstalowany program taki jak AllPlayer oraz kodeki. AllPlayer sam pobiera kodeki z sieci. Allplayer jest do pobrania tu: allplayer.org. Oba linki czy to do isohunt czy do megaupload prowadzą do tego samego pliku/filmu. Film jest w wersji oryginalenej tj. w języku angielskim. Nie ma na sieci napisów a przynajmniej ja oglądałem w wersji angielskiej bez napisów. Allplayer zdaje sie ze ma opcje dociagania napisow od razu do filmu, (ale ja z tego nigdy nie korzystalem), wiec jest szansa, ze moglabys zobaczyc film z polskimi napisami. Pozdro!

4god10

ajlawjucię :))
Obyśmy wszyscy mieli takie podejście do bliźnich , eh...
Dziekuje jak nie wiem co, ale to dla mnie zbyt egzotyczne...I tak sobie jakos radzę w tym całym windows :)
Serdecznie cie 4god pozdrawiam !
mur.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones