PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558413}

Podróż na Tajemniczą Wyspę

Journey 2: The Mysterious Island
6,2 49 929
ocen
6,2 10 1 49929
5,2 4
oceny krytyków
Podróż na Tajemniczą Wyspę
powrót do forum filmu Podróż na Tajemniczą Wyspę

Kto go obstawil do filmu? Kazdy sie jako tak spisal, a on? (w moim odczuciu) jak zawsze zagral
sztywno i denerwujaco. Film dobry (7), ale niestety za jego gre aktorska bylam zmuszona ja
obnizyc.

psychofanka_piratow

Według mnie to dobry aktor. Ja nie mam mu nic do zarzucenia. Gra jako tako, mimika w porządku..

Danka_102

Moim zdaniem - mimika wciąż taka sama. Jak to się czasem mówi: "Pusta mina Piotrusia Pana".

psychofanka_piratow

Niee. No co Ty.. Minę wciąż taką samą to miała Bella w Zmierzchu. Wiem o czym mówię, bo jestem fanką zmierzchu. Oglądałam to milion razy i widzę że jej mina prawie się nie zmienia. W porównaniu z Joshem to jego mimika jest naprawdę ok.

ocenił(a) film na 4
psychofanka_piratow

To jest tzw.: "przyszły Nicolas Cage". Gdyż ciągle bazuje na jednej mimice twarzy. Czy to radość, gniew, smutek... ciągle ta sama mina.
Ja bym film ocenił wyżej, ale za sprawą właśnie Josh'a, dałem aż 4/10.

RazzleMan88

Ja uwielbiam Cage'a. Umie zagrać, choć prawda jest jedna mimika. Ale umie się wczuć, oraz od początku jest profesjonalny. Nie oszukujmy się po jednej z głównych ról w Igrzyszkach Śmierci, powinien być głośniejszy, ale nie pokazał tam swoich umiejętności, których z pewnością nie posiada :)

ocenił(a) film na 7
psychofanka_piratow

a ja tak może z innej beczki - wie ktoś może dlaczego w tej części nie zagrał Brendan Fraser?

ocenił(a) film na 8
psychofanka_piratow

Gra to rolę ponieważ, to druga część " Podróż do wnętrza Ziemi "... i dziwnie by było gdyby grał to ktoś inny , prawda ??:) Chociaż że powiązali te dwa filmy razem, jednak uważam że jest dużo niedogodzeń ? Jeżeli szukają zaginionego dziadka. to czemu nie ma też brata jego ojca w tym filmie ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones