PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=846}

Wbrew regułom

The Cider House Rules
7,2 15 426
ocen
7,2 10 1 15426
6,8 5
ocen krytyków
Wbrew regułom
powrót do forum filmu Wbrew regułom

wbrew wszystkim i wszystkiemu

użytkownik usunięty

Należało się. Cieszę się, że mój ulubiony film, dzieło, które niesamowicie mnie poruszyło zostało uznane przez Amerykańską Akademię i przyznano jej autorom nagrodę za najlepszy scenariusz adoptowany.Wzruszające losy bohaterów, niesamowicie opowiedziana historia uzależnionego, czasem łamiącego prawo, ale dla dobra swoich pacjentów, lekarza i jego podopiecznych, a w szczególności jednego z nich, biednego chłopca, który w końcu wyjeżdża z sierocińca, chroniącej go opoki, w świat pełen bezlitosnych praw, niesamowite dialogi,profesjonalny montaż - to wszystko jest powodem przyznania przeze mnie swojego prywatnego Oscara, a nawet kilku. Za najlepszy film, najlepszy scenariusz, najlepszy aktor-T.Macguire, i oczywiście Oscar dla niesamowitego M.Caine'a.

ocenił(a) film na 7

Zgadzam się, film jest b. dobry ale gorąco polecam ksiązkę "Regulamin tłoczni win", na podstawie której wyreżyserowano ten film. Ksiązka jest niesamowita i na dodatek opowiada do końca losy bohaterów choć nie dokońca szczęśliwe. John Irving to jeden z najlepszych wg mnie pisarzy. Podoba mi się jego czarny humor. Polecam jeszcze: "Świat wg Garpa", "Modlitwa za Owena".
Pozdr.:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones