Michael CaineI

Maurice Joseph Micklewhite

8,2
65 078 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Caine

jest dopiero na 209 miejscu?? to aktor takiego formatu jak hopkins czy freeman a w porównaniu do nich jest na szarym końcu listy

ana_lucia_cortez

Radziłabym nie zwracać uwagi na ten ranking, nie odzwierciedla on raczej rzeczywistości ;)

Carmen_ka

Popieram, ranking osób jest kompletnie bez sensu a jeszcze gorszy filmów.

ana_lucia_cortez

Niestety chyba wiem, dlaczego: po prostu większość głosów jest oddawana przez "entuzjastów" takich gwiazd jak... dobra, nie będę wymieniać, bo się komuś narażę ;) ale chodzi mi o te wszystkie młode "osobistości", które ktoś widział w jednym filmie i już daje im "10". Zgadzam się więc, ten ranking nie odzwierciedla klasy aktorów, tylko co najwyżej liczbę ich fanów.

tuczyn

Ludzie, apeluję: przestańcie czytać ten durnowaty ranking i w ogóle się nim przejmować. Ilość gówien filmowych i beztalentów aktorskich jest tak tam duża, że aby się nie denerwować, jak kolejne filmy typu "Lawrence z Arabii" wychodzą, a wchodzą jakieś ochłapy z Wilusiem Smithem i innymi holywódzkim ulubieńcami usańskiej widowni, przestałem tam wchodzić

ana_lucia_cortez

nie przesadzajmy bo czołówka to jednak są dobrzy aktorzy

użytkownik usunięty
hnatek007

Michael Caine powinien być minimum w top5.

zgadzam się w 100%. Caine jest wybitny.

malgorzata

top 5 to mimo wszystko lekka przesada, ale top30 - to już być może tak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones