Michael CaineI

Maurice Joseph Micklewhite

8,2
65 211 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Caine

Powinien być w pierwszej dziesiątce bez żadnej łaski:(

atr

Oczywiscie, ze powinien byc w top10
Spojrz jacy aktorzy sa powyzej - serialowe gwiazdeczki przyciagajace rzesze nastolatkow - detektyw monk, gotowe na wszystko, lost, dexter... polowa top100 to aktorzy, ktorych mozna bylo zobaczyc w serialach. Osobiscie nie widze nic nadzwyczajnego w trzymaniu dobrego poziomu (bo cos aktorzy musieli soba reprezentowac, gdy zostali wybrani do jakiegos tasiemca) grajac bez przerwy ta sama postac... Kunsztem jest grac wybitnie w dziesiatkach filmow przerozne role.
Niestety internet ogolnie dostepny znieksztalca wizerunek - w tym przypadku - prawdziwego aktorstwa.

PS. zastanawiam sie ilu 'fanow' potrafi rzucac nazwiskami 'gwiazd' serialowych?

atr

sie zgadza. prześwietny aktor.................

izak

świetny aktor i najlepszy kamerdyner w Hollywood ;)

izak

starej epoki, w dzisiejszej kilku się znajdzie

atr

Jest świetnym aktorem, Zagrał bardzo zabawnego dziadka w "Starych lwach". Też mnie dziwi że nie jest w pierwszwj 10 najlepszych aktorów :(

kola22

W pierwszej 10 to mało powiedziane. Jak dla mnie to powinien być w pierwszej 5.

atr

Hymmmm najbardziej z nich wszystkich go lubię.... gra dużo ale ma wszystkie role wspaniałe..... Moim zdaniem to najlepszy aktor na świecie. Świetnie zastąpił "starego" już wysłużonego Alberta Kamerdynera z Batmana nawet można by powiedzieć że jest bardziej męski i twórczy.... Nie pamiętam już na której Gali Oskarów gdy otrzymywał statuetkę za całokształt powiedział.... Lepiej późno niż po śmierci dostałem tą nagrodę ha ha wspaniale i gratuluję

TOMASZ26

Próbuję przekonać moją dziewczynę, że warto na niego iść, ale ona smęci, że Caine jest stary i w ogóle nie będzie na co patrzeć. Ja jej o dorobku, a ona mi na to, że Pattison lepszy. Chyba odeślę ją do tego forum filmweb żeby sobie poczytała i może się "nawróci" hihi.

atr

Myślę, że top10 to dla niego za mało... Zagrał w tylu filmach i ciągle gra... a w swojej grze jest bardzo autentyczny. Zauważyłam go dopiero w "zatrutym piórze"...Mam duże zaległości do nadrobienia...:)

Zagrał w tylu filmach i ciągle gra...:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones